KONST / Litografier / Färglitografi 7528159
nr 752 8159
Färglitografi
Stig Claeson, 161 / 200, signerad, 1984, motivets mått: 44x66
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:03:35
3/4 14:20:11
300 kr
9/4 16:42:54